ZIMNÍ TURNAJE ZAČALY

I.KOLO : PŘEKVAPENÍ NA ÚKOR FAVORITA

SKALICE – Doksy  4:1 pol. 3:0

Branky:Bezouška 2x,Rydval 2x  - Novák

Loňský vítěz turnaje potvrdil úlohu favorita i zvítězil 4:1 , i když po hladké převaze v prvním poločase kdy vedl 3:0 musel ve druhém  ještě bojovat o vítězství..

Vilémov – Neštěmice 1:2 pol .1:2

Branky:Buriánek – Urbanszky,Rúžička

Hosté se vrátili k zápasu přímo ze soustředění a viditelně jim chyběly síly. Neštěmice šli překvapivě rychle do vedení na 2:0 a mohli ještě dvě branky přidat. Vilémov sice snížil ,ale ve druhém poločase i přes  snahu vyrovnat ,doplatil na  střeleckou neplodnost a zaslouženě prohrál.

JUNIOR Děčín – Česká Kamenice  6:3 pol.3:2

Branky: Betyár 3x,Stach,Mezsároš,Hnazl – Chmelík 2x,Hodač.

V posledním  sobotním zápase nastoupil domácí Junior proti svému soupeři z I.A tř. celku Č. Kamenice. Na úvod přípravy se hrál oboustranně  pohledný fotbal s „kupou“ branek a ziskem tří bodů pro domácí hráče.

ZIMNÍ TURNAJ MUŽŮ

1.      KOLO   :  NA ÚVOD 22  BRANEK

Heřmanov – JUNIOR U19  5:3

Branky : Drahoňovský 3x,Pecha 2x – Kindl 2x.Skalický

Dorost  zažil velice náročný týden.  Soustředění  a někteří  hráči  zápas za „A“ team  však nemůže být omluvou za individuální chyby,které  měli za důsledek 5 obdržených branek.

UNION – V.Březno 4:0

Branky: Murdych 2x,Horyna,Štercl

Ve zbytečně tvrdém zápase  hráči UNIONU zaslouženě zvítězili a získali první tři  turnajové body.

Březiny – Benešov. n.PL. 6:4

Branky:Wirkner 2x,Šohaj,Šimek,Šindelář,Beneš –Polanský 2x,Brom,Pop

V nejlepším nedělním zápase vedly Březiny již 5:0. V závěru ,ale Benešov  zabral a začal dotahovat nepříznivé skóre. Vyrovnat se mu ,ale nepodařilo a tak se  zrodilo na úvod překvapení na úkor loňského vítěze.