IV. KOLO

POHÁR MĚSTA - ROZHODNE PŘÍŠTÍ VÍKEND ?

Před posledním kolem POHÁRU MĚSTA DĚČÍNA  mají na celkové vítězství naději stále tři celky. Ve vzájemném zápase se může rozhodnou mezi   Vilémovem a Skalicí. Pokud někdo zvítězí v normální hrací době, bude vítěz turnaje. V případě remízy a penaltového rozstřelu by teoreticky mohl zvítězit i domácí JUNIOR. Ten by, ale nejdříve musel porazit Doksy a v dohrávce i Skalici.

Doksy - Neštěmice 5:3 pol. 3:0

střelci: Finklár 3x,Handl 2x -  Barnát 2x,Memeti

V konfrontaci dvou účastníků krajských přeborů byli z toho Libereckého přeci jenom lepším celkem a zaslouženě zvítězili.

Vilémov - Č.Kamenice  8:1 pol. 3:0

střelci: Kučera 3x,Čuda 2x,Buriánek,Vavroušek,

Hráči Kamenice vzdorovali  první poločas. Po přestávce však Vilémov jasně ovládl zápas a potvrdil úlohu favorita.

Junior - Skalice

hraje se 10.3.

ZIMNÍ TURNAJ MUŽŮ  - Březiny do čela

Benešov v.Pl. - V. Březno  4:0

střelci : Oravík 2x,Jägr 2x

Nekompletní Benešov si poradil s nevýrazným V. Březnem a zaslouženě získal tři body.

UNION - JUNIOR U19  2:1

střelci : Bezouška,Malowanij - Baláž

Domácí dorostenci nezopakovali výkon ze zápasu proti Benešovu. Opět nevyužili svojí výhodu, rychlost a důraz. K tomu přidali mizerné proměňování šancí a tak je UNION potrestal a vyhrál.

Březiny - Dobkovice  3:2

střelci: Culek 2x,Osmani - Příhonský,Šmalcl

V souboji o čelo tabulky turnaje se hrál pohledný zápas, v němž zvítězil celek Březin.