V .KOLO

V.KOLO - DOROST  V POHÁRU DOHRÁL

Pátým kolem pokračoval zimní turnaj mužů. Nejdříve domácí dorost v páteční předehrávce posledního kola nastoupil proti Dobkovicím . V něděli pak pokračoval turnaj třemi zápasy.

JUNIOR U19 - Dobkovice 2:3 pol. 2:3

branky: Hanzl,Zeman - Příhonský 2x, Doksanský.

Domácí mladíci podali i přes porážku nejlepší výkon v turnaji. Zcela vyrovnané utkání rozhodly dvě branky Dobkovic ze standartích situací.

Heřmanov - Březiny 1:5 pol. 1:2

branky:Drahoňovský -  Šimek 3x,Šohaj 2x

Heřmanov vzdoroval vedoucímu celku turnaje jen poločas. Poté se prosadil 3x Šimek a rozhodl zápas.

JUNIOR U19 - V. Březno 7:4 pol. 2:3

branky: Baláž 3x,Studnička,Běloubek,Braun - Stakič 2x, Šimáček,Gašparík

Dorostenci sehráli svůj poslední zápas v turnaji a příští týden je již čeká mistrovský zápas s Neratovicemi.  Zlepšeným výkonem ve druhém poločase porazili nevýrazný celek V. Března ,když tři branky vstřelil Baláž.

UNION - Dobkovice 2:5 pol. 3:0

branky: Murdych, Malowanyj  - Vlk 2x,Kutzler 2x ,Šmalcl

Očekávaný zápas jasně ovládli až překvapivě  hráči Dobkovic hlavně díky rychlosti ,pohybu a přesnému zakončení.