JARO ZAČÍNÁ

O víkendu  se rozběhne jarní část mistrovských soutěží . Divizní dorostenci mají již neúspěšnou premiéru za sebou /domácí porážka s Neratovicemi / a v neděli zajíždějí k důležitému zápasu do Roudnice. Čtyři celky žáků měli nastoupit k úvodním zápasům, ale pro špatný terén / Trmice/  a nedostatek hráčů soupeře / Junior Teplice/ své zápasy odložily.

V nedělní v podvečer však nastoupí  doma celek mužů k úvodnímu zápasu I. A tř. proti celku Křešic. Domácí hráči se na utkání těší a trenér by měl mít k dispozici kromě Horáka všechny hráče včetně brankáře Radima Nováka. Zatím je otazník i nad Betyárem. V kádru domácích došlo k několika změnám. Odešel Vöröš do Střekova. Vrátil se Kuba Beneš z Březin a do útoku přišel nejlepší podzimní střelec I. B tř. David Řezníček z Chuděrova. Ještě se čeká na vyřízení formalit přestupu z Německa náhradního brankáře Radka Nováka.

Zápas začíná v neděli v 17:00 hod.