FOTBAL CHYBÍ

Fotbalisté a všichni příznivci prožívají fotbalový půst  . Již tři týdny z důvodu virové pandemie zejí veškerá sportoviště prázdnotou. Hráči netrénují a zápasy se nehrají. Všichni netrpělivě čekají na ukončení této situace. Nikdo netuší  jak bude dohrána letošní soutěž. Prakticky jsou pouze dvě varianty. První ta lepší je , dohrát rozehranou soutěž .  Podmínkou je však včasné pokračování jarní části.  Tzn. max.ve druhé polovině dubna. Druhá , bohužel ta pravděpodobnější  je anulovat současný ročník. Samozřejmě ,že snaha je s fotbalem pokračovat. Hodně napoví zasedání VV FAČR 7.dubna. Kluby  však nezahálí a začali s přípravou hracích ploch a areálů.  Rovněž tak  Děčínští. Po zimní přestávce byly vyčesány obě travnaté plochy na Máchovce a hřišti Řezuz. Obě hřiště byli nahnojeny a čeká se na teplé počasí. Začátkem dubna se rozeběhnou i plánované práce na Městském stadionu. V první fázi bude ošetřena nátěrem celá konstrukce vč. střechy hlavní tribuny  . Následně bude vyměněna kompletní dřevěná  část hlediště .

Respektujeme  současné opatření , ale doufáme , že se všichni již brzo vrátíme na fotbalové hřiště a těšíme se .