POHÁROVÝ TÝDEN

Tento týden bude ve znamení pohárových zápasů. Ústecký fotbalový svaz se rozhodl neoficiálně dohrát krajský pohár mužů pod názvem " POHÁR PŘEDSEDY UKFS" .  V zastavené pohárové soutěži se Junior probojoval do čtvrtfinále jako jediný celek I.B tř. mezi účastníky Krajského přeboru. Celá soutěž se odehraje v kompletní  sestavě  klubů , které se probojovali do čtvrtfinále.  Děčínští nejdříve vyřadili celek Rumburka a následně FK Jílové. O postup do semifinále se v sobotu od 17:00 utká Junior s celkem Perštejna.

Zápas III. Kola CORONA CUPU mezi Juniorem a Heřmanovem se proto z výše uvedených důvodů předehraje ve středu 27.5. od 18:00 na hřišti ŘEZUZ.

Svojí pohárovou soutěž zahájí ve čtvrtek i st .žáci Junioru proti celku TRMIC.