PROHRA V PŘÍPRAVĚ

Ve druhém přípravném zápase přivítal Junior tradičního soupeře , přední celek I.A tř. Neštěmice . Domácí opět nebyli kompletní.  Chybělo hned šest zraněných hráčů / Šmalcl,Kabátník,D´Almeida,Vait,Pojtinger a Mottl/ . Přesto zápas splnil svůj účel. Junioři  rychle vedli 2:0, když se prosadil zapůjčený Murdych a Páša. Hosté však  do poločasu vyrovnali a po přestávce přidali další dvě branky , když již Děčínským docházely síly. Zaslouženě tak zvítězili 4:2. Domácím nezbývá nic jiného ,než se dát rychle dohromady . Příští týden je čeká v generálce těžký celek Vilémova.

sestava : Valštýn - Máša,Voříšek,Zahradník,Nový - Lhoták,Češpiva,Mezsároš, - Rygar,Murdych, Páša       stř. Brom,Běloubek,Vicany