ZAČÁTEK V NEDOHLEDNU

Tento týden měly zahájit všechny celky Junioru  zimní přípravu  na nadcházející prodlouženou jarní  sezónu. Bohužel epidemiologická situace a s ní nařízené opatření stále nedovolují zahájit jakoukoliv činnost i v omezeném počtu hráčů.  Jako první  měly zahájit mistrovskou sezónu oba divizní celky dorostu. K prvnímu mistrovskému zápasu proti FK Teplice měly nastoupit již 30.ledna . S ohledem na situaci se však zdá tato varianta jako nereálná. Celek mužů má naplánován první   "jarní" mistrovský zápas proti České Kamenici na 20.února . O týden později mají svou soutěž otevřít i dva ligové celky mladších žáků. Již v lednu pak měli rozehrát zimní ligu i starší žáci Junioru. Všichni se na hřiště již těší, ale situace je zatím nepříznivá. Zbývá jen věřit v lepší zítřky a chránit si své zdraví. Klub je připraven zahájit činnost jakmile se jen minimálně rozvolní opatření a bude povolena byť i minimální aktivita.