JDEME NA TO

JDEME NA TO

 

ZAČÍNÁME

 

V pondělí na základě uvolnění omezení zahájilo konečně tréninkovou činnost všech 12 družstev Junior a fotbalové akademie vč. celku mužů. V souladu s nařízením trénují jednotlivé celky v počtu 12 hráčů rozdělených na dvojice na Městském stadionu. Vypracovaný časový rozpis je vypracován tak, aby se jednotlivé družstva nepotkávala a byl zamezen jakýkoliv kontakt. Hráči chodí na tréninky oblečeni, max. se přezouvají na tribuně. V příštím  týdnu se již celky rozejdou na další hřiště: Máchovku a Stadion ŘEZUZ a přejdou na plný tréninkový cyklus

 

„Konečně jsme se dočkali. Hráči jsou natěšení a docházka je téměř 100%. Velice nelibě jsme nesli vládní přístup ke sportování na venkovských sportovištích. Fotbalové hřiště má přes 6000 m2 a nebezpečí nákazy je minimální.

Fotbalová asociace má přes 300 tis. členů a Ti všichni museli sedět doma a dodržovat někdy nelogické a necitlivé nařízení naší vlády. Nemluvíme vůbec o soutěžení, ale o pohybu dětí, které doma sedí již téměř rok. Celou situaci chápeme a máme max. zájem na zdraví našich hráčů. Zdravotní dopad z důvodu absence pohybu a styku s kamarády je však evidentní.

Věříme, že situace bude dále zlepšovat a budeme moci ve sportu pokračovat.

Rozhodli jsme se, že pokud bude dále platit nařízené omezení, nabídnout hřiště na Městském stadionu pro činnost organizovaných skupin, které budou dodržovat fungující nařízené pravidla. Stačí se jen ozvat. "  

  

FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609