PRVNÍ LETOŠNÍ ZÁPASY

Děčínští konečně mohli nastoupit  k sehrání  přátelských zápasů. Jako první sehráli své utkání v pátek  podvečer  "A" muži v České Kamenici.
Oba celky nastoupily v kombinovaných sestavách. Junioři měli více ze hry a vypracovali si i více šancí. Přesto se oba celky rozešly smírně po výsledku 1:1.
V sobotu zahájili  svůj turnaj "COVID CUP 2021" mladší dorostenci zápasem proti Litoměřicím . Fyzicky vyspělejší soupeř zvítězil 4:1. V neděli ve stejném turnaji přivítali Děčínští starší dorostenci ligový celek Teplic U17.  Tepličtí potvrdili roli favorita a jasně zvítězili vysoko 8:1.
Ml. žáci U13 zvítězili v miniturnaji v České Kamenici . V neděli pak zbylé celky U15,U12 a U11 přivítaly celky N.Boru a vesměs si vedly vítězně.
Důležitější než výsledky však byla opět radost ze hry.