ZBYTEČNÁ PROHRA

Na úvod letní přípravy zajížděl Junior na hřiště Libouchce hrající I.A tř. Hosté byli v prvním poločase aktivnější a vypracovali si několik brankových příležitostí. Bohužel bez  přesného zakončení. Přesto šli do vedení brankou Honzi Vaita ,který se vrátil z Ústeckého dorostu a postavil se po bok svého staršího bratra Filipa . Domácí do poločasu vyrovnali na 1:1. Po přestávce šli opět hosté do vedení brankou Zahradníka a na 3:1 zvyšoval Páša. Domácí snížili na 2:3 a následně zapracoval nepřesný  rozhodčí ,který nejdříve neodpískal jasnou penaltu za hraní rukou domácího hráče a následně nařídil přísný pokutový kop proti Děčínu. Domácí otočili skóre a zvítězili 4:3  V sestavě hostí dostalo příležitost všech 16 hráčů  a i přes těsnou porážku utkání splnilo svůj účel kvalitní přípravy.

sestava: Žalda - Kabatník, Máša,Voříšek,Podlaha - Češpiva,Mazsároš,F.Vait,D´Almeida,J.Vait - Vicany  stř. Páša,Zahradník,Rygar, Vondráček,Nácar