VÍTĚZNÝ OBRAT

Dobkovice - JUNIOR 3:4  POL. 3:2

branky: Vait F. 2x , Mezsároš,Voříšek,

Hosté zajížděli do Dobkovic získat tři body. Do zápasu však vstoupili nekoncentrovaně. Již v 7.min . potrestali domácí chybu kapitána hostí Voříška a vedli 1:0. Ve 20 min. opět využili Dobkovice nedůraz Děčínské obrany a zvýšili na 2:0. Když domácí proměnili penaltu ve 32 min. a zvýšili na 3:0  akcie hostí klesli k nule. Junioři však nesložili zbraně a během dvou min. snížili na 2:3. Nejdříve F.Vait proměnil penaltu nařízenou za ruku domácích  a následně Mezsároš přidal druhou branku z trestného kopu.
Po přestávce se očekával tlak hostí. Celý druhý poločas se hrál prakticky na jednu branku. Hosté trpělivě tlačili na domácí ,ale jejich branka byla zakletá. Hlavně střelec Vicany  zahodil snad pět brankových příležitostí. Děčín dokonce neproměnil druhou penaltu.
Hosté se však dočkali. V 69. min. srovnal střelou na 3:3 Voříšek  a o  zaslouženém vítězství rozhodl druhou brankou hlavou F.Vait.
Junioři tentokrát prokázali morální kvality když  z 0:3 dovedli zápas do vítězného konce a získali před pěknou návštěvou první soutěžní body.

sestava: Valštýn - Kabátník,Máša,Voříšek,Zahradník - Češpiva / 85 min. Nový/, Vait F., Vait J/6 9.min. Rygar/,Mezsároš,Šmalcl - Vicany / 90.min. Podlaha/