DOMÁCÍ ZTRÁTA

JUNIOR - Bohušovice 2:4  pol. 0:2

branky : F. Vait , Vicany

Jako přes kopírák odehráli Junioři první poločas proti Bohušovicím. Opět měli územní převahu ,ale opět dvakrát  inkasovali po chybách. Nejdříve soupeř  využil špatného zpracování míče Máši a z 30 m. přehodili domácího  brankáře .  Pět min. před přestávkou zvýšili hosté z penalty nařízené za zbytečný faul. Ve druhém poločase domácí zvýšili úsilí a v 58.min. po pěkné akci snížil FVait. V 66.min. se prosadil MVicany a srovnal stav zápasu na 2:2. Hosté však vůbec nesložili zbraně a v 73.min. po ztrátě míče domácích ve středu hřiště šli z rychlého brejku  opět do vedení 3:2. Když po třech min. přidali Bohušovice čvrtou branku bylo jasné ,že domácí tentokrát zápas nezvrátí. Hosté ukázali kvalitu a Děčín prohrál 2:4. Inkasoval ve dvou zápasech 7 branek a rozhodně musí zapracovat na obrané hře.

sestava: Valštýn - Máša,Mottl,/J.T. D ´Almeida/ Voříšek,Zahradník/45.min.Podlaha - Češpiva/ 36.min. Páša/,F.Vait,J.Vait /45.min. Rygar/,Mezsároš -Vicany,Šmalcl