DRUHÁ PROHRA

Pokratice  -  Junior Děčín  5:3  pol. 2:2

branky: Vait F,Vicany,Páša

Děčínští odjížděli do Litoměřic s obavami. Do zápasu nemohli nastoupit zranění Mezsároš,Češpiva, a z pracovních důvodů,
D´Almeida,Mottl a Rygar. Když se v 17.min. ještě zranil Šmalcl ,musel do hry i mladší dorostenec Trpkoš. Juniorům se tak zcela rozpadla záloha. Přesto hosté nezačali špatně. Drželi míč ,dobře kombinovali a dokonce šli do vedení v 9.min. brankou F.Vaita. Domácí však rychle srovnali po brejku z pravé strany hřiště. Ve 29. min utekl mladý Podlaha a jeho centr zužitkoval Vicany. 2:1. Bohužel domácí opět rychle vyrovnali stejným způsobem jako v prvním případě. Poločas tedy skončil 2:2. Vstup do druhého  byl ze strany hostí katastrofální. Hned v 48.min. z nařízené penalty  za ruku Děčínských šli domácí do vedení. O dvě min.později  přidali čtvrtou branku hlavou a bylo téměř rozhodnuto . V 67. min. po chybě Máši  domácí dokonce zvýšili na 5:2. Hosté se snažili ,ale proti  domácím hráčům se jen těžko prosazovali  . Přesto snížili po pěkné akci Pášou na konečných 3:5.
Pro domácí byl zápas s Děčínem utkání podzimu. Hosté však měli v omezené sestavě jen málo šancí na úspěch. Zvláště pak když se  někteří hráči  opět nevyvarovali individuálních chyb. Vstup do soutěže je zatím zklamáním . Nezbývá než se dát zdravotně do pořádku a zabojovat již v následujícím zápase.

sestava.: Valštýn - Kabátník/ 45.min Trpkoš / Máša,Voříšek,Zahradník/76.min. Nový/ - Podlaha, J.Vait,F.Vait,Šmalcl /17.min. Nácar/ -Vicany,Páša