VYSOKÁ VÝHRA

JUNIOR - Chuděrov 6:1  pol.2:1

branky: Vicany 3x , Vait F. 2x,Nový

Domácí přivítali zatím druhý Chuděrov s jasným úmyslem zvítězit. Děčínští začali opatrně. Drželi míč na svých kopačkách, kombinovali se snahou vyvarovat se chyb v obraně. Poprvé udeřilo v 16.min. když Vicany křižnou střelou otevřel skóre. Ve 24.min. se prosadil znovu ,když obešel hostujícího brankáře. Hned o minutu později  však hosté využili nedůrazu na pravé straně a snížili na poločasových 2:1 pro domácí. Po přestávce se již projevila jasná převaha Juniorů. Trpělivá kombinace a rychlost dělala hostujícím hráčům problémy . V 69.min. prošel od poloviny hřiště F.Vait celou obranou hostí a zvýšil na 3:1. O pět min. později se opět prosadil M. Vicany a zaznamenal svůj první letošní hatrick. V závěru se na hostující valil jeden útok za druhým. V 84.min. se podruhé prosadil F.Vait a vysoké vítězství potvrdil šestou brankou střídající Nový.V sobotním zápase nebyli domácí opět kompletní ,ale tentokrát zaslouženě zvítězili .

sestava: Valštýn - Kabátník,Máša,Voříšek,Podlaha - Vait J, Šmalcl, Vait F.,Mezsároš/65.min. Bojčev/,Rygar - Vicany/81.min. Nový