V CHLUMCI 3:2

Chlumec  - JUNIOR 2:3 pol.1:2

branky: F.Vait,Vicany, D´Almeida

Junioři zajížděli na hřiště dalšího celku z horních pater  tabulky ,tentokrát do druhého Chlumce. Hosté měli výborný vstup do zápasu , když hned v 7.min. skóroval F.Vait a o pět min. později M.Vicany. Hosté měli po celý první poločas hru pod kontrolou. Přesto domácí snížili krátce před přestávkou na poločasových 1:2. Po přestávce chtěli Děčínští zvýšit svůj náskok ,což se jim povedlo v 59.min. dorážkou D´Almeidy. Místo uklidnění však přišel zvýšený tlak domácích a jejich snížení na 2:3 v 69.min. zápasu. V závěrečných min. se hosté museli bránit . Hra se jim již tolik nedařila ,ale vítězství a zisk tří bodů ubránili.

sestava: Valštýn - Kabátník,Máša,Voříšek,Podlaha - Češpiva/ 78.min. Bojčev/,Šmalcl, Mezsároš/63.min.Rygar/,D´Almeida,F.Vait  -Vicany/84.min. Nový/