I.DERBY = 3.BODY

Heřmanov -  Junior 2:4  pol. 2:2

branky: Vicany 2x, Rygar,Voříšek
 
 K prvnímu okresnímu derby  v řadě zajížděl Junior do Hěřmanova. Tomu se doposud dařilo a tak se čekal zajímavý zápas.
Hosté začali výborně a již ve 3.min. šli do vedení pěknou brankou Rygara.  Domácí však rychle srovnali Dančem  v 9.min. Děčínští   byli od začátku lepším celkem . Rychle kombinovali a vytvářeli si i šance. Ve 31.min domácí ,ale  z ojedinělého útoku  skórovali rychlým  Dančem a šli  překvapivě do  vedení. Hosté však pokračovali v nátlakové hře  a do přestávky srovnali  hlavou M. Vicanym. Po přestávce Děčínští nastoupili s jasným cílem strhnout vítězství  na svojí stranu. Domácím však pomalu  docházely síly a tak v 60.min. museli  faulovat na hranici pokutového území   . P. Voříšek z nařízeného trestného kopu poslal hosty opět do vedení brankou nad hlavu domácího brankáře. V 64.min. utekl M. Vicany .Prostřelil domácího brankáře a zvýšil náskok Juniorů na 4:2. V závěru se domácí  sice snažili o korigování  výsledku, ale hosté  vítězství uhájili. 
Derby mělo slušnou úroveň a muselo se divákům líbit. Tentokrát  však hosté zaslouženě zvítězili a posunuli se na druhé místo tabulky.     
 
sestava: Valštýn - Češpiva, Mottl,Voříšek,Máša - J.Vait,F.Vait,D´Almeida,Nový/45.min. Páša/ - Vicany/81.min. Zahradník/ ,Rygar  
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609