VYSOKÁ VÝHRA

UNION - JUNIOR    0:10      pol. 0:3

branky: Šmalcl 6x, Voříšek 3x,Vicany

Děčínské derby  zcela ovládl Junior a přesvědčivě zvítězil 10:0. Od začátku měli hosté hru pod kontrolou a čekalo se je na úvodní branku. Ta přišla ve 13.min. kdy Šmalcl po úniku obešel domácího brankáře a otevřel skóre.  Ve 26.opět Šmalcl přidal z úhlu druhou branku. O dvě min. později překvapil Voříšek střelou z dálky domácího brankáře a uzavřel poločasové skóre 3:0. Ihned po přestávce přidal   krásnou střelou M.Vicany  čtvrtou branku Juniorů a otevřel střelnici hostujícího celku. Po pěkných akcích  přidal postupně  další své 4  branky   střelecky disponovaný Šmalcl a 2 branky kapitán P. Voříšek. Ve druhém poločase se hrálo pouze na polovině domácího celku .Junioři byli  po všech stránkách lepším celkem a dovedli zápas do vysokého vítězství.

sestava: Valštýn- Kabátník/64.min.Nácar/,Máša,Voříšek/68.min. Mottl/, -Češpiva,Šmalc, J.Vait,Rygar/46.min.Mezsároš/,Bojčev/46.min.Nový/- Vycany/57.min.Páša