VÝHRA 3:1

JUNIOR - Svádov 3:1 pol. 2:0

branky: F.Vait,Šmalcl,Vicany

Junioři vstoupili do zápasu aktivně .Rychle kombinovali a dostali hosty pod trvalý tlak. Hráči hráli s chutí a čekalo se jen na první branku. Ta přišla již v 11.min. kdy se prosadil F.Vait. O tři min. později přidal druhou branku po pěkné křídelní akci Šmalcl. Děčínští si vypracovali i další šance ,ale chybělo přesnější zakončení.M. Vicany dokonce trefil tyčku hostující branky. Po přestávce se však hosté oklepali a po špatně zahrané standardní situaci domácích snížili v 48.min. na 1:2. Domácím začala váznout kombinace . Svádovší vycítili šanci a dostali Juniory pod tlak. Ti mírně doplatili na "přepálený " začátek zápasu a docházeli jim síly. Těžko se dostávali do větších šancí a obrana musela řešit několik nepříjemných situací před vlastní brankou. Uklidnění přišlo až v poslední min.zápasu kdy byl faulován M.Vicany a sám proměnil nařízený pokutový kop a z výšil na konečných 3:1.
Tentokrát to byl zápas dvou rozdílných poločasů ,ale nakonec přeci jenom  zasloužené vítězství domácích.

sestava: Valštýn - Kabátník,Zahradník,Mottl,Češpiva - J.Vait/26.min.Rygar/,F.Vait,Voříšek,Šmalcl ,Mezsároš/87.min. Nový/ -Vicany,