ZAJÍMAVÉ DERBY

JUNIOR -Malšovice 3:2
branky :Vicany 2x ,Heinzel

V dalším přípravném zápase Junior přivítal ambiciozní celek okresního přeboru Malšovice. Hosté před jarní sezónou velice posílili a netají se ambicemi postupu. První poločas byl vyrovnanou partii ,i když domácí zahodili několik vyložených šancí.
O poločasových 2:2 se za domácí postaral M.Vicany. Po přestávce se přeci jenom projevila lepší připravenost a kvalita Děčínských a hra se odehrávala převážně na polovině hostí. Domácí ,ale přidali pouze jednu branku po pěkné akci Heinzlem. Vítězství  v zajímavém utkání tak zaslouženě slavili Junioři.
Za zmínku stojí návštěva asi padesáti německých fanoušků ,kteří pro domácí připravili nebývale hlasitou podporu.

sestava: Valštýn - Máša,Fejfar,Dítě,Rygar - Gaurik,Šmacl,J.Vait,Mezsároš -Vicany,Heinzel  stř. : Vondráček,Novotný,Stránský