ZKLAMÁNÍ NA ÚVOD

JUNIOR - Č.Kopisty  2:3  pol. 1:1

branky: Nácar,Vicany

Úvod prvního zápasu patřil hostům,kteří šli do vedení po rychlé akci již v 5. min. zápasu. Domácí se ,ale rychle oklepali a srovnali Nácarem v 11. min. Děčínští pak převzali iniciativu a byli lepším celkem. Několik slibných šancí zůstalo ,ale bez úspěchu. Po přestávce měli dále domácí mírnou převahu. Přišla však 62.min. . Brankář domácích špatně odkopl dlouhý míč hostů, stopér Fejfar prohrál souboj a Kopisty šli opět do vedení. O pět min. později vystřelil  Mezsároš za hranici pokutového území. Míč se odrazil od tyčky  a Vicany pohotově srovnal na 2:2. Děčínští se však nepoučili a v 75.min. po vhozeném autu opět inkasovali.
Jejich snaha o vyrovnání ,byla však marná. Výsledek se již nezměnil. O výsledku tak rozhodli chyby domácích a neproměnění šancí. Hosté vytěžili z minima maximum. Junioři se musí rychle oklepat a napravit další bodovou ztrátu v dalším domácím zápase s Dobkovicemi.
sestava: Valštýn - Nácar /81.min.Senčišin/,Fejfar,Dítě,Rygar / 58.min. Podlaha/ - F.Vait, Šmalcl/52.min. Hainzel/,Máša,Mezsároš -J.Vait.Vicany