SNADNÉ BODY

Bohušovice - JUNIOR 2:6  pol. 0:5

branky: Šmacl 3x,Vicany 2x, Vondráček

Hosté poprvé na přírodní trávě v Bohušovicích rozhodli zápas během 30.min. kdy nastříleli domácímu celku 5 branek. Již v 8.min. utekl M.Vicany a otevřel skóre. V 15.min. se situace opakovala ,ale tentokrát hostující střelec připravil snadnou situaci Vondráčkovi 2:0. O sedm minut přidal Vicany svojí druhou branku a zvýšil  na 3:0. Poté se dvakrát prosadil v 26.a 35.min. M. Šmalcl a upravil na poločasových 5:0 pro hosty. Děčínští  zcela ovládli první poločas a rozhodli zápas. Po přestávce mohli Děčínští přidat min. dalších 5 branek ,ale jejich zakončení bylo již laxní a nepřesné. Přesto zvýšili nadvakrát Šmalclem ,který zaznamenal čistý hattrick na 6:0. Domácí přeci jenom dvakrát skórovali ze standardních situací a korigovali nepříznivé skóre. Junioři se nyní musí připravit na příští víkend ,kdy přivítají vedoucí Pokratice.

sestava: Valštýn - Nácar,Stránský ,Fejfar,Podlaha  - Vondráček/ 81.min. Gaurik/ ,F.Vait, Máša/72.min. Dítě/,Mezsároš -Vicany,Šmalcl