ROZHODLY PENALTY

JUNIOR - Pokratice 2:2  na penalty 2:3

branky: Vicany,Zahradník

Očekávaný zápas prvních dvou celku přinesl zajímavý a bojovný fotbal. Domácí vsadili na zabezpečenou obranu .Hráči se snažili držet míč na svých kopačkách. Trpělivě kombinovali, ale do větších šancí se neodstávali. Hosté poprvé udeřili 5.min. před přestávkou, kdy Malec využil zaváhání obrany a prostřelil nejistého domácího brankáře .0:1
Po přestávce se domácí vrhli do útoku. Děčínští měli evidentně více ze hry. Vypracovali si několik šancí .ale vyrovnat se jim podařilo až v 77.min. ,kdy M.Vicany zužitkoval centr Mezsároše . Domácí dále útočili a šli za vítězstvím . Bohužel v 83.min. si domácí brankář vybral druhou slabou chvilku. Neudržel vysoký centrovaný  míč a hosté šli opět do vedení. Junioři se opět vrhli do útoku a o dvě min. později srovnali hlavou Zahradníkem na konečných 2:2. V následujícím rozstřelu byli šťastnější hosté a získali bonusový bod.
Děčínští podali velice kvalitní výkon podložený max. bojovností. Diváci tak viděli opravdu zajímavý zápas .Tentokrát však chyběla  opora v domácí  brance.

sestava : Valštýn - Nácar/70.min. Zahradník/,Fejfar,Stránský,Mezsároš - Vondráček/45.min. Podlaha/ ,F.Vait,Maša, J. Vait /81.min. Dítě/ - Vicany,Šmalcl/90.min. Heinez/