DIVÁCI SLAVILI

JUNIOR - Heřmanov 5:1  pol. 2:0

branky: Vicany 2x,Mezsároš 2x, F. Vait 1xP

Domácí hráči chtěli pokračovat ve vítězném tažení i v derby s Heřmanovem. Za pěkného počasí a početné návštěvy diváků byli Junioři od začátku aktivnějším celkem. Většinou se hrálo na polovině hostí, kteří nastoupili bez svého potrestaného střelce Danča. I když si Děčínští připravili několik slibných šancí , jejich zakončení  bylo často zbrklé a nepřipravené. Skóre tak otevřel ve 24.min. M. Vicany pěknou střelou z hranice trestného území. Svojí druhou branku přidal minutu před přestávkou kdy využil špatné rozehrávky Heřmanova. V 54.min. hosté faulovali Šmalcla  a F.Vait zvýšil z nařízené penalty na 3:0. Hostům postupně docházeli síly a domácí v závěru dvěmi brankami Mezsároše  upravili na konečných 5:1. Spokojení diváci pak oslavili další bodový zisk Děčínského celku.

sestava: Valštýn - Češpiva, Fejfar,Stránský,Rygar - Nácar/75.min. Vondráček/, Máša/75.min. Zahradník/,F.Vait,J.Vait/64min.Podlaha/ - Šmaclc,Vicany/64.min. Mezsároš/