JUNIOR - Žibřidice 2:1(1:0)

branky:Šmalcl Vicany

Sestava: Plaček- Nácar [55min Vondráček] Horáček [80min Bednář] Fejfar Rygar-Vait Jan, Vait Filip, Máša[45min Hainzl]Podlaha[70Mesáros]-Šmalcl Vicany

Domácí přivítali ambiciózní celek Žibřidic ,hrající I.A tř. Libereckého kraje

Vstup do úvodního zápasu přípravy patřil hostům. Čtyři rohové kopy za sebou domácí tým přestál a vyrovnal hru .Po pěkně akci středem hřiště byl na velkém vápně v 32.min. faulován Šmalcl a sám proměnil přímý kop krásnou střelou pod břevno..Ve druhém poločase Rygar fauloval v pokutovém území a nařízený pokutový kop hosté proměnili ve vyrovnávající branku.Deset minut před koncem si   však Vicany poradil s hostující obranou i brankářem a do prázdné branky upravil na konečných 2:1.