7 branek - 2 střelci

Křešice - JUNIOR 0:7  pol. 0:3

branky: Vicany x 4,J.Vait 3x 
 
Junioři zajížděli v dalším zápase  do Křešic ,kde se jim tradičně daří. Potvrdili to i v sobotním zápase kdy domácím nedali žádnou šanci a vysoko zvítězili 7:0. Do vedení šli již ve třetí min., kdy Honza Vait potrestal špatnou rozehrávku domácí obrany. V 9. min. se  uvolnil  na hranici pokutového území MVicany a křižnou střelou zvýšil vedení hostů. Ve 25.min. zahrávali Děčínští rohový kop a po pěkné kombinaci upravil na poločasových 3:0 opět J.Vait. První poločas se hrál zcela podle not hostujících hráčů. Druhý poločas začal opět ofenzivou hostí. V 47. min. M.Vicany vstřelil  z úhlu další branku Děčína a další dvě přidal v 68. a 75. min. Konečný účet uzavřel svojí třetí brankou dobře hrající JVait. Za celé utkání domácí nevystřelili na Děčínskou branku.
Junioři si za krásného počasí utkání užili zaslouženě vysoko zvítězili , když  hned dva hráči zaznamenali hattrick. Nyní čeká Děčínské série tří zajímavých zápasů s Heřmanovem, Č.Kamenicí a Unionem. A samozřejmě nechtějí zaváhat.


sestava: Valštýn - Nácar/61.min. Vondrfáček/ ,Fejfar,F.Vait,Rygar - Češpiva, Šamlcl/ 67. min. Zahradník/,Máša,Podlaha - J.Vait,Vicany     
 
     
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609