DOBRÝ VÝKON

JUNIOR - FK  Ústí n.L."B"  3:1 pol. 0:0

branky : Šmalcl,Vait J,Vait F.

Ve druhém přípravném zápas přivítali domácí nováčka KP rezervu FK Ústí n.L.  Před pěknou návštěvou se hrál pohledný a svižný fotbal . Mladý celek hostí splnil očekávání. Od začátku nasadil rychlé tempo ,napadal domácí v rozehrávce, ale do šancí se nedostával. Junioři hráli s přehledem a v prvním poločase si vypracovali několik brankových příležitostí. Bohužel bez úspěch skórovat. I druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Děčínští přeci jenom hráli zkušeněji a měli míč více ve svém držení. Opět zahodili několik šancí. Do vedení šli překvapivě hosté v 76. min. snad po jediné chybě domácí obrany.  Děčín však v závěru zcela obrátil výsledek zápasu. Nejdříve v 80.min. Vicany vybojoval  míč a Šmalcl srovnal do prázdné branky 1:1. O pět min. později utekl po levé straně Honza Vait a poslal domácí do vedení. Na konečných  a zasloužených 3:1 upravil v poslední min. zápas z nařízené penalty Filip Vait.

sestava: Plaček- Rygar,Fejfar,Horáček,Češpiva - Nácar,Šmacl,F.Vait,Podlaha - Vicany,J.Vait  stř. Heinzel, Bednář,Máša