TĚŽKÁ GENERÁLKA

Neštěmice - JUNIOR 5:1  pol. 3:1

branka: J.Vait

V týdnu Č.Kamenice zrušila Děčínským domluvený zápas a tak Junioři nastoupili proti  celku KP Neštěmicím  . Domácím se dařilo v přípravě ,když poráželi vysoko další své soupeře v KP. Čekalo se tedy jak si povedou hosté. Domácí šli rychle do vedení , ale J.Vait rychle srovnal na 1:1. Hostující M.Vicany pak zahodil dvě vyložené šance a tak krátce před přestávkou domácí využili dvou chyb Děčínské obrany a šli do vedení. Po přestávce byla hra vyrovnaná a hosté si vypracovali i více střeleckých příležitostí. Chyběla však přesnost a razance.  A tak stejně jako v prvním poločase využili domácí nekoncentrovanosti hostí a vsítili dvě branky i v závěrečných minutách  druhého poločasu.
I přes vysokou prohru však Junioři podali slušný výkon a byli domácím důstojným soupeřem. Příští týden již nastoupí oba celky k mistrovským zápasů. Děčínští v neděli v Proboštově proti favoritovi soutěže.

sestava: Valštýn - Nácar,Fajfar,Horáček,Češpiva - Nácar,F.Vait,J.Vait,Šmacl, -Vicany,Heinzl  stř. Máša,Cuchý,Podlaha,Mezsároš