SOUBOJ NOVÁČKŮ

JUNIOR - N.Sedlo  4:2  pol. 3:0

branky: Vicany 3x, F.Vait
 
V prvním domácím zápase I.A tř. přivítali domácí před pěknou návštěvou /180 diváků/rovněž nováčka soutěže ,celek Nového Sedla.
Proti sobě nastoupily dva rozdílné celky .Děčínští mladíci proti staršímu zkušenějšímu soupeři. Přesně v tomto duchu se odehrával celý zápas. Junioři byli rychlejší pohyblivější ,ale zkušení  hosté více drželi míč. Skóre otevřel F.Vait z penalty nařízené za sražení Podlahy. Hosté mohli srovnat rovněž z penalty o dvě min. později . Domácí brankář Plaček však byl proti a tak se stav neměnil. V 22.min. utekl M.Vicany a zvýšil na 2:0. Min. před přestávkou po krásné akci na jeden dotek přidal Vicany svojí druhou branku a upravil na poločasových 3:0. Po přestávce hosté nesložili zbraně a po chybě domácí obrany snížili v 49.min. na 1:3. Domácí si vypracovali dalších  několik vyložených šancí, ale skórovat se jim podařilo až v 58.min.opět M. Vicanym ,který tak  svojí třetí brankou zaznamenal hattrick a zvýšil na 4:1. Opět min. později však  znovu udeřili hosté a snížili na 2:4.Čekal se dramatický závěr ,ale i přes mírný tlak hostí se skóre neměnilo.
Domácí si v zápase na rozdíl od zkušeného  soupeře vypracovali více šancí a zaslouženě zvítězili .Zisk čtyř bodů v úvodních dvou zápasech je pro Děčínského nováčka. dobrý vstup do soutěže .
 
sestava: Plaček - Češpiva,Fejfar,Dítě,Rygar - Podlaha/ 59.min. Mezsaroš/,F.Vait,Šmaclc/67.min. Heinzel/, Nácar - Vicany,J.Vait / 76.min. Máša/ 
     
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609