DALŠÍ BOD ZE ŠLUKNOVA

Šluknov - JUNIOR 1:1  pol. 0:1  na penalty 4:3 

 
branka : Vicany
 
V okresním derby zajížděl Junior do Šluknova. Před pěknou návštěvou se hrál zajímavý zápas. Domácí byli přeci jenom mírnými favority. Přesto do vedení mohli jít hosté v 12.min. kdy šel Vicany sám na domácího brankáře ,ale ten ho vychytal. Těsně před přestávkou se ,ale Děčínští dočkali a šli do vedení brankou Vicanyho.  Po přestávce se očekával nápor domácích. Hosté však dobře bránili a nepouštěli  domácí do šancí. V 77.min. místo zakončení přišli hosté zbytečně o míč a domácí z rychlého protiútoku srovnali skóre . 1:1. Junioři se ještě snažili strhnout vítězství na svojí stranu ,ale v poslední min. Vait prováhal svojí příležitost a tak utkání skončilo spravedlivou remízou. V penaltové nástavbě neměli opět hosté štěstí a tak bonusový bod zůstává ve Šluknově.
Děčínští opět podali velice slušný  , bojovný výkon a ani ve třetím zápase nezaznamenali porážku v základní hrací době . 


sestava: Plaček - Nácar,Fejfar,Dítě,Rygar - Češpiva,F.Vait,J.Vait/54.min. Šmalcl/ Mezsároš, Podlaha/ 83.min.Senčišin -Vicany
         
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609