JEN SNAHA NESTAČÍ

ERVĚNICE/JIRKOV - JUNIOR 2:1  PO. 1:1

 branka: J.Vait
 
Hosté přijeli do Jirkova s úmyslem bodovat i v pátém mistrovském zápase. V prvním poločase měli i mírnou převahu ,kterou vyjádřili úvodní brankou již v 15.min. J.Vaita. Hráči si vypracovali i šance ,ale zakončení bylo nepřesné.  Bohužel v 32.min. ze zbytečného rohu inkasovali vyrovnávající branku.
Po přestávce se však Junioři přizpůsobili hře domácích a  kvalita upadla do podprůměru. Množství nepřesností, zbrklost v zakončení a ztráta aktivity. Když se nechal v 62.min. vyloučit J.Vait za strkanici ,akcie Děčínských poklesli. V 70. min. přišel zbytečný faul ve středu hřiště a z nařízeného trestného kopu domácí vstřelili vítěznou branku. Snaha Junioru o vyrovnání  byla marná. Hostujícím hráčům tentokrát nestačila snaha. Chyběla kvalita. Děčínští si navíc vůbec neporadili s nerovným a kluzkým terénem . Přesto ,že soupeř byl více než přijatelný odjíždějí domů hosté bez bodu. 
 
sestava: Plaček - Nácar,Fejfar,Dítě,Rygar/72.min. Cuchý/ - J.Vait,Češpiva,Šmalcl,F.Vait,Mezsároš/70min. Podlaha/ -Vicany
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609