PROHRA V MODRÉ

Modrá - JUNIOR 3:1  pol. 1:1

branka: Šmalcl

Junioři zajížděli k " utkání podzimu " do Modré. Zápasu od začátku nechybělo tempo. Hrál se rychlý a pohledný fotbal. Již v 8.min. si však pohrál s hostující obranou Pražák a vsítil úvodní branku zápasu. Hosté se rychle oklepali a srovnali ve 20.min. brankou M. Šmalcla po centru  Vicanyho.  O deset min. později si oba hráči akci zopakovali ,ale rozhodčí pro domnělý  ofsajd branku neuznal. Děčínští si vypracovali i další šance ,ale řešení bylo nepřesné .Po přestávce se však projevila přeci jenom  větší zkušenost  hráčů Modré. Během dvou min. v 74.a 76. min. utekl znovu Pražák a hattrickem zajistil  domácím vítězství.
Hosté v jinak vyrovnaném zápase nepodali špatný výkon , ale domácí  je trestali za chyby v obraně. Junioři teď musí zabrat  v domácích zápasech již ve středu  proti Roudnici a v sobotu proti Mojžíři

sestava: Plaček - Nácar/84.min. Cuchý/,Fejfar,Dítě,Rygar /83. Senčišin/- Podlaha/56.min. Mezsároš/,F.Vait//68.Heinzel/,Máša,Češpiva - Šmaclc,Vicany