HOSTÉ BEZ ŠANCE

JUNIOR - Mojžíř 5:0  pol.4:0

 
branky: Heinzel 2x ,Vicany,Mezsároš,Šmalcl
 
Za nepříjemného deště domácí na nic nečekali. Na svého soupeře doslova "vlétli" a během prvních  minut si vypracovali několik šancí. Skóre otevřel již ve 4.min. R.Heizel po přízemním centru. Tlak domácích pokračoval . Junioři hráli s chutí ,v rychlosti dobře kombinovali a dál si vypracovávali další šance. Skórovat se jim podařilo až v 30.min. opět Heizelem ,který si zopakoval stejnou situaci jako při první své brance. O čtyři min. později přidal pohotově  třetí branku M. Vicany. Poločasové skóre uzavřel čtvrtou brankou domácích   Mezsároš 5.min.před přestávkou. Když byl v 51.min. vyloučen za strčení do protihráče hostující Kugler, bylo jasno o konečném výsledku.
Domácí zcela ovládli hru, která se odehrávala téměř celý druhý poločas na polovině hostí. Hráči Mojžíře se soustředili pouze na bránění a tak poslední pátá branka padla až v 67.min.po krásném sólu Šmalcla od půlicí čáry. I přes těžký terén domácí  podali výborný výkon a nedali soupeři žádnou šanci . I ve čtvrtém domácím zápase tak slaví zisk tří bodů. 
 
sestava: Plaček - Češpiva/71.min. Nácar/,Fejfar,Dítě,Rygar/ 80.min. Cuchý/ - Mezsároš/71.min. Podlaha/ F.Vait/62.min. Máša/,J.Vait - Heizel,Vicany      
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609