ZÁVĚREČNÁ RADOST

Rumburk - JUNIOR 2:3  pol. 2:2

branky: Heinzel 2x , Šmalcl
 
Za mrazivého , ale slunečného počasí zajížděl JUNIOR k poslednímu podzimnímu zápasu  do Rumburku. Na kluzkém terénu začali lépe domácí . Hosté se špatně pohybovali. Ztráceli míče a špatně bránili. Domácí je tak potrestali ve 20 a  38. min. 2:0. V závěru prvního poločasu se však Děčínští probudili a během dvou min. srovnali skóre. Nejdříve v 41. min Šmalcl zavěsil z malého vápna po rozehraném trestném kopu   a o dvě min. později srovnal na 2:2 dobře hrající dorostenec Radek Heinzel.
Po přestávce se přeji jenom začali prosazovat hosté. Z rychlili kombinaci ,zodpovědně bránili a začali více ohrožovat domácí branku. V 56. min. utekl znovu Heinzel a nedal šanci domácímu brankáři. 2:3 .Svojí druhou brankou tak zajistil  hostům  desátou podzimní výhru. Děčín ještě mohl zvýšit své vedení ,ale  Mezsároš i Vicany své velké šance neproměnili.  Po závěrečném hvizdu   vypukla radost děčínských hráčů a jejich fanoušků. 
V zápase se opět projevila bojovnost Juniorů. Hráči zvrátili  další nepříznivý průběh utkání. Dobrá tréninková morálka, podpořená kvalitou a  teamovým duchem slavila úspěch. Děčínský celek  složený ze svých odchovanců se nečekaně posunul na druhé místo , pouhý bod za vedoucí Proboštov. Na jaře je tak bude čekat nová nečekaná výzva. Tentokrát boj o postup do krajského přeboru.      
 
sestava:  Plaček - Nácar, Fejfar,Dítě,Rygar - Podlaha /70.min. Mezsároš,F.Vait,Šmalcl/ 66.min. Máša/,J.Vait -Heizel,Vicany
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609