ZKLAMÁNÍ NA ÚVOD

JUNIOR - Proboštov 1:3 po. 1:1

branka: Fejfar
Hned na úvod jarní části soutěže na sebe narazily ve šlágru kola ,vedoucí celky soutěže. Domácí Junior přivítal první Proboštov. Děčínští sehráli velice nešťastné utkání. Již v první minutě po nedůrazu domácí obrany fauloval brankář Plaček a zkušený Záveský z penalty poslal hosty do vedení. Domácí se rychle oklepali a v 11.min. srovnali z trestného kopu Fejfarem.
Hra se vyrovnala .Oba celky hrály se zajištěnými obranami s minimem střeleckých příležitostí. Ve 38.min. došlo ke zranění domácího záložníka Šmalcla a zasahovat musela sanita záchranné služby. Když v poločase odstoupil i další klíčový hráč Děčínských útočník M. Vicany ,spadli ofenzivní  akcie domácího celku na minimum. Do sestavy museli další dorostenci. I přesto se však  hrál ve druhém poločase vyrovnaný fotbal. Domácí se po ztrátě útočné síly  snažili držet míč na svých kopačkách. Rozhodnout se mohlo  v 65.min. kdy se mladý  Heinzel dostal do vyložené šance  Trefil ,ale pouze břevno hostující branky. Toto mohla být rozhodující situace. Bohužel  3 min. před koncem utkání udělal domácí dobře hrající Češpiva chybu ve středu hřiště a Záveský ze 40.m  přehodil domácího brankáře. Zklamání bylo veliké. Zvláště pak když ještě v poslední min. zápasu přidal krásnou střelou Proboštov třetí branku.
250 diváků vidělo kvalitní  fotbal a vyrovnaný souboj . Věřme  ,že se domácí rychle oklepou a zapomenou na smolný zápas.


sestava: Plaček - Češpiva, Fejfar,Dítě,, Rygar - Nácar,F.Vait, Šmalcl / Tůma/,Mezsároš - Vicany/46.min. Bednář/ Heinzel
                
 
 
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609