DOMA POUZE BOD

JUNIOR- Klášterec  1:2 na penalty

 
branka: Heizel
 
V sobotu poprvé na domácí trávě hřiště na St. městě nastoupil Junior proti celku Klášterce ,který po podzimu posílil s úmyslem zachránit soutěž.
Od začátku zápasu se hrál svižný fotbal s několika šancemi na obou stranách . Domácí zachránil dobře chytající brankář Valštých ,hosty zase dvakrát břevno své branky. Do vedení šli hosté ve 14.min. po rychlém protiútoku . Domácí se snažili, ale snaha byla marná. Po přestávce Junioři ještě více zvýšili tlak ,ale vyrovnat se jim podařilo až v 82.min. Heinzlem. Děčínští se opět vrhli do  útoku se snahou přidat vítěznou branku. Bohužel stav se nezměnil , když konec zápasu " ohlídal " hl. rozhodčí ,který ani nenechal dohrát trestný kop domácích a ukončil ho v čase 45:15. 
Následně byl vyloučen za protesty M.Vicany . Penaltový rozstřel vyhráli hosté ,když za domácí neproměnil Máša a Jahodář. Při bouřlivém odchodu do kabin byl navíc vyloučen za protesty i kapitán domácích F.Vait.
Děčínští si tentokrát za prohru můžou sami ,když neproměnili jasné šance a nastřelili třikrát tyč  hostující branky. Přesto divná pachuť z utkání zůstává.    
 
sestava: Valštýn - Podlaha/78.min. J.Vait/,Máša,Dítě/78.min.Senčišin/,Rygar - Češpiva,F.Vait,Jahodář,Nácar/65.min. Cuchý/-Vicany,Heinze
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609