Z BÍLINY BEZ BODU

BÍLINA - JUNIOR 4:2 pol. 1:1

branky: VIcany 2x
 
V okleštěné sestavě  bez klíčových hráčů odjížděli Děčínští do Bíliny. První poločas byl vyrovnaný bez větších šancí na obou stranách. Domácí využili zaváhání děčínské obrany v 34.min., kdy centrovaný míč propadl na vzdálenější tyč a domácí Smrž poslal Bílinu do vedení. O pět min. později však   po rychlém protiútoku srovnal Vicany po přihrávce Jahodáře. Po přestávce se přeci jenom začalo více útočit. Hosty několikrát podržel brankář Plaček . V 51.min. utekl M. Vicany a svou druhou brankou poslal hosty do vedení. V 70.min. si vybral bohužel slabší chvilku dobře chytající Plaček, kdy zbytečně domácí získali roh a následně srovnali na 2:2. Bohužel stejnou chybu udělal v 85.min. Cuchý a domácí šli opět z rohu do vedení.  Junioři byli zlomení a následně chyboval v rozehrávce i Máša . Domácí uzavřeli skóre na 4:2.
Hosté nebyli v Bilině bez šance , ale udělali  čtyři chyby a to se vyhrát nedá.  Hosté nastoupili tentokrát v sestavě s průměrným věkem hráčů 20 let a to na zkušenější hráče soupeře zatím nestačí. A tak trpělivost je opravdu na místě.
 
sestava: Plaček - Nácar,Dítě, Máša,Rygar - Češpiva,Jahodář, J.Vait/79.Cuchý/,Mezsároš/62.min. Podlaha/ -Vicany, Gumbredšt/69.Heinzel/
 
 
FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609