ZASLOŽENÉ BODY

Dobroměřice - JUNIOR  2:3  po penal.   pol. 1:1

Branky: Fejfar M., Šmalcl M.

Ve šlágru kola přivítali  Dobroměřice  druhý Junior již se svým střelcem Exnerem v sestavě.  Hosté měli dobrý nástup do zápasu . Hned v první min. šel sám Jahodář na domácího brankáře , ale z úhlu netrefil branku.  V 11.min . byl Matěj Šmalcl  faulován v pokutovém území a z nařízené penalty šli hosté do vedení brankou M.Fejfara. Domácí především hrozili standardními situacemi které zahrával právě Exner. Ve 23.min. po trestném kopu Dobroměřice hlavou srovnali na 1:1. Do druhého poločasu nastoupil Junior velice aktivně . Během několika min. si vypracoval několik příležitostí. Cohla dokonce nastřelil tyčku domácí branky. Hosté dobře kombinovali , obrana pracovala bez chyb a jejich převaha byla zřetelná. V 62 min. přišla krásná akce Děčína , po které   M.Šmalcl poslal hosty opět do vedení. V 68. min. si však vybral slabší chvilku hostující brankář Plaček ,když váhal z odkopem a Exner jeho chybu potrestal. 2:2.  Následně však byl domácí střelec po druhé žluté kartě vyloučen a domácí šli do deseti. Hosté se snažili vstřelit vítěznou branku ,ale domácí remízu ubránili. V následném penaltovém rozstřelu byli hosté stoprocentní a zaslouženě získali dva důležité body. V kvalitním zápase podali všichni JUNIOŘI výborný výkon ,drží druhé místo a jarní neporazitelnost.

sestava: Plaček - T.Fejfar,M.Fejfar, Máša/ 45.min. Mezsároš/,Jahodář - J.VaitúPražák 75.min./, M.Šmalcl,J.Šmalcl,F.Vait,Češpiva - Cohla,