POSTUP NA DOHLED

JUNIOR - ROUDNICE   5:0   pol. 2:0

branky: Vait J. 2x, Šmalcl J., Vait F.,Mezsaroš

V posledním domácím zápase jara se Junior rozloučil před pěknou návštěvou pohodovou výhrou nad Roudnicí 5:0. Od začátku zápasu měli domácí jasnou převahu. Do vedení šli již v 7.min. brankou J.Šmalcla ,když hlavou překvapil brankáře hostí. Děčínští pak zahodili několik šancí .Ve 23. min. však přidal druhou branku F.Vait a bylo jasné , že zápas bude jen otázkou skóre. Po přestávce se  ještě hosté na několik min. snažili zaskočit domácí ,ale bez úspěchu. Děčínští pak znovu přidali a utkání zcela ovládli. Po pěkných akcích další branky přidali střídající hráči Mezsároš a dvakrát J.Vait . Před posledním zápase soutěže jsou tak po zaváhání Biliny Junioři na druhém místě , krok  od postupu do Krajského přeboru.

sestava: Valštýn - T.Fejfar,Máša/ J.Vait/ ,M.Fejfar,Jahodář/Dítě/ - Češpiva, M.Šmalcl, F.Vait/Mezsároš/,J.Šmalcl - Matoshi/Heinzel/,Cohla